Meist

Ultramariini loojaks on kolme lapse ema ja disainer Lis. Puhtalt isiklikust vajadusest sündinud riided ja naiivne plaan teha seda võimalikult vastutustundlikult. Sealjuures vähem on rohkem - usun, et üks väga hea t-särk asendab kolme keskpärast kiirmoe t-särki. 

Õmbleme kõik oma tooted Eestis käsitööna. Mõned tooted sünnivad mu enda käe all ning teistele aitab elu anda õmbleja Linda. Kuna riiete eluea pikendamine on oluline, siis abiks on ka riidehaldjas Maris, kes aitab elu näinud tooteid värskendada.

Kui sa ei suuda meie tootevalikust leida endale sobivat siis saada kiri. Mõtleme koos ning leiame võimaluse korral lahenduse, mis just sulle sobilik.
"Riideid on maailmas täna liigagi palju aga ma tundsin puudust usaldusväärsest kleidist. Kleidist, mis hellitab ja kaunistab iga kuu seisuga ning paneb unustama, et üldse midagi kannad, midagi mis on seljas mugav, vastupidav, mitmekülgne ning sobib igasse olukorda. Midagi, mida saad süümepiinadeta pesta kedagi kahjustamata. Midagi, mis paneb silma särama ja seljast ei taha võtta." - Lis 
Just selle mõttega on loodud Ultramariini tooted. Valikus on läbimõeldud basic tooted kogu perele, millele saab kindel olla.
Põhimõtted
  • Ultramariin on aeglase moe bränd. 
  • Peamiste materjalidena eelistame looduslikku päritolu vastupidavaid kangaid. 
  • Toodame vastupidavaid ja kvaliteetseid riideid, sealjuures maksame õiglast hinda tootmise ja materjalide eest.
  • Ajatu läbitöötatud disain, mis pakub liikumisvabadust ja mugavust. Viimast silmas pidades on toodetel sisse trükitud tooteinfo, küljele õmmeldud tootesildi asemel.
  • Süsinikneutraalse pakiveo ja nullemissiooni eesmärkide tõttu oleme logistikapartneriks valinud DPD
  • Püüame toota vastavalt nõudmisele, seega "hooajalõpumüüke" või "lao tühjendusmüüke" ei korralda.